Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

اخبار و مقالات

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 

عناصر آلیاژی نیکل،کروم،مولیبدن،نیوبیوم، اینکونل 625 را به آلیاژی با مقاومت به خوردگی و قابلیت جوش منحصر بفرد تبدیل کرده که بدون نیاز به عملیات حرارتی از مقاومت مکانیکی مناسبی برخوردار است

 اینکونل 625 علاوه بر این که یک آلیاژ مقاوم به خوردگی در برابر طیف گسترده ای از مواد خورنده است، از مقاومت مکانیکی بالایی نیز برخوردار می باشد (مقاومت تسلیم 580 مگاپاسکال معادل مقاومت مکانیکی فولاد MO40 سخت کاری شده ). به دلیل درصد بالای نیکل در ترکیب اینکونل 625، این آلیاژ در مقابل یکی از رایج ترین انواع خوردگی در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی یعنی خوردگی تنشی کلرایدی (chloride stress corrosion cracking Cl-SCC) مقاوم است. هم چنین اینکونل 625 در مقابل خوردگی حفره ای (pitting) و خوردگی شیاری (crevice corrosion) مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهد.

از دیگر مزایای اینکونل 625، قابلیت جوش منحصر به فرد آن است. به دلیل پایداری ساختار بلورین اینکونل 625 در دمای بالا و حفظ دانه بندی پس از ذوب مجدد، این آلیاژ گزینه مناسبی برای کاربردهایی است که در آن نیاز به لایه نشانی با جوش (Weld Overlay) وجود دارد. این امتیاز سبب می گردد تا قطعات ساخته شده از این آلیاژ قابلیت تعمیر پذیری مناسبی داشته باشند.
اینکونل 625 پرکاربردترین آلیاژ پایه نیکل در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی است و در کشور ما صنعتگران فعال در این حوزه علاقه ی زیادی به استفاده از این آلیاژ دارند. تقاضای بالا در کشور موجب شده تا اینکونل 625 در بازار داخل به راحتی در دسترس باشد.

 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

.شرکت پلاسماتک سپاهان ضمن حضور در دهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی و حفاری اهواز ازهمه علاقمندان جهت بازدید از غرفه این شرکت دعوت می نماید 

زمان برگزاری: 1 الی 4 آذرماه 1397

محل غرفه: اهواز، محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ،سالن امام رضا(ع)، شماره 311

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شرکت پلاسماتک سپاهان در راستای ارتقاء دانش فنی علاقمندان به صنعت، اقدام به برگزاری سمینار آموزشی با عنوان" معرفی و آموزش و بازسازی قالبهای آهنگری" با همکاری شرکتهای COREWIRE و FORGE WELD

انگلستان نموده است

فرصت مناسبی است تا صنعت دوستان با حضور در این سمینار ضمن اطلاع از بدیع ترین روشها و متریال های جدید در زمینه بازسازی، طی جلسه ای سئوالات خود در خصوص موضوع فوق الذکر را مطرح و پاسخ کارشناسان مربوطه را دریافت نمایند.

محل برگزاری : هتل استقلال تهران
علاقمندان جهت ثبت نام با تلفنهای شرکت تماس حاصل نمایند.

زمان برگزاری : شنبه5/11/02

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شرکت پلاسماتک سپاهان ضمن حضور در نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی 96، از علاقمندان جهت بازدید از غرفه این شرکت دعوت می نماید.

زمان برگزاری:16 الی 19 اردیبهشت ماه 96
مکان برگزاری: نمایشگاه بین المللی تهران-سالن میلاد(شمارهB-31 )-غرفه شماره 1176

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

عد از کنترل فوران چاه 147 رگ سفید در گچساران که با همدلی و تلاش کلیه پرسنل گچساران، مناطق نفتخیز جنوب و ملی حفاری انجام شد، شیر هاي سرچاهي محصول مشترك شركت ماشین سازی اراک و شركت پلاسماتك که تا به حال امتحان خود را با موفقیت پشت سر گذارده اند و با همت و تلاش متخصصین ایرانی شركت ماشين سازي و شركت دانش بنيان پلاسماتك طراحی و ساخته شده اند در تاج سر چاه رگ سفید نصب شدند.

درود و افتخار به همه دست اندرکاران و صنعت پیشه گان كشور که محصولات تولیدی شان با اطمینان کامل در بحرانی ترین و سختترین شرایط چاه های نفت و گاز کشور مورد استفاده قرارمی گیرد.

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شرکت پلاسماتک سپاهان ضمن حضور در نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی، علاقمندان به صنعت را به بازدید از غرفه این شرکت دعوت می نماید: 

مکان : نمایشگاه بین المللی اهواز-سالن خرمشهر -غرفه شماره 21 زمان: 11 الی 14 آبان ماه 96